Makijaż permanentny

Jedną z najpopularniejszych i trwałych opcji upiększenia twarzy, jest makijaż permanentny. Prowadząc w Sosnowcu gabinet kosmetyczny, staram się zapewnić swoim klientkom najlepsze rozwiązania. Pomagają mi w tym zdobyta wiedza i doświadczenia, a także najwyższej jakości kosmetyki oraz urządzenia, na których pracuję.

Sprawdź ceny

Jakość

Wiele klientek twierdzi, że wykonuję najlepszy makijaż permanentny w Sosnowcu właśnie dlatego, że przykładam się w 100% do realizacji każdego zlecenia. Chcę, aby moje klientki po wizycie w gabinecie kosmetycznym Marielou, czuły się po prostu piękne, co wpływa na ich większą pewność siebie oraz samoocenę. Wykonując trwały makijaż, używam wyłącznie sprawdzonych urządzeń i produktów, a także skutecznych metod dających efekt trwałego, aczkolwiek naturalnie wyglądającego wizażu.

Wygoda

Wykonując trwałe kreski na powiekach, makijaż permanentny ust czy uzupełnienie brwi metodą microblandingu lub ombre wiem, że wpływam na komfort i zadowolenie klientek. W końcu, która z nas nie chciałaby znaleźć sposobu na to, żeby nie musieć codziennie wykonywać, a później zmywać makijażu? Gotowe rozwiązanie znajdziecie w moim gabinecie kosmetycznym w Sosnowcu. Makijaż permanentny to inwestycja w wyjątkowy wygląd i lepsze samopoczucie.

Doradztwo

Przed wykonaniem każdego zabiegu, oferuję moim klientkom profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszych rozwiązań z zakresu trwałego makijażu. Spoglądając na twarz klientki, potrafię ocenić, czy potrzebuje uzupełnienia brwi dla uzyskania efektu wyrazistości całej twarzy, czy może lepiej wybrać podkreślenie ust, bądź wyciągnięcie oka kreską typu Eyeliner. Oferuję także odświeżenie makijażu permanentnego oraz poprawki najczęściej po zabiegach z innych punktów kosmetycznych. Zgłoś się do mnie, a będziesz wiedziała, o czym mówię. Zapraszam i czekam właśnie na Ciebie w moim gabinecie w Sosnowcu.

Ceny zabiegów

Makijaż permanentny:

Brwi - metoda ombre800 PLN

Brwi - metoda microblading700 PLN

Usta800 PLN

Oczy - kreska górna zagęszczająca600 PLN

Oczy - kreska typu Eyeliner800 PLN

Odświeżenie makijażu permanentnego450 PLN

Oferta Salonu Kosmetycznego Marielou