Cała ja!

Jak to się stało że zostałam Kosmetolożką?

Kosmetologia czy też kosmetyka, od zawsze była moją pasją. Jako mała dziewczynka interesowałam się różnego rodzaju kosmetykami, malowałam mamie paznokcie i robiłam jej makijaże. Po Liceum Ogólnokształcącym wiedziałam już, że chcę pogłębiać swoje zainteresowania w tym kierunku. Na początek zaczęłam studium kosmetyczne, które dało mi bardzo duże zaplecze umiejętności technicznych oraz potrzebną w tym kierunku wiedzę. Ukończyłam szkołę z bardzo dobrym wynikiem jednak czułam pewien niedosyt, chciałam iść na studia! Zaczęłam więc naukę na kierunku Kosmetologii co pozwoliło mi zdobyć fachową wiedzę potrzebną do wykonywania nawet tych najtrudniejszych zabiegów kosmetologicznych. Obecnie jestem licencjonowanym kosmetologiem i w tym właśnie zawodzie chcę się realizować.

Moja misja

Moje osobiste spełnienie zawodowe, z pozytywnym efektem dla nas wszystkich.

Zanim moja droga życiowa przybrała aktualną postać, usłyszałam od kogoś mądre słowa. Otóż w życiu trzeba robić to co się kocha i lubi, jeśli dodatkowo możemy na tym zarobić, niczego więcej nie potrzeba. W pełni sie z tym zgadzam! Jestem niezmiernie szczęśliwa, że tak szybko odnalazłam właściwą drogę zawodową i mogę się w niej spełniać.
Co dalej? Mam zamiar cały czas się rozwijać i małymi kroczkami postępować na przód. Co chwila podglądając na najnowsze trendy, śledząc technologię oraz nowinki, proponując Wam wszystkim najwyższej klasy zabiegi kosmetyczne oraz inne usługi, będę aktywna w branży! Moim celem jest świadczenie usług na stałym, bardzo wysokim poziomie, a tym samym sprawianie, że wszyscy wychodzą ode mnie uśmiechnięci, zadowoleni oraz z pozytywną opinią przekazywaną dalej. Chcę budować silną, solidną markę, którą reprezentuję własną osobą.

złota myśl

Trzeba mieć wielkie cele, by nie poddać się przygnębieniu z powodu małych niepowodzeń....
Noble Charles