Salon kosmetyczny z wysokimi standardami

Zdradzę Wam moją tajemnicę sukcesu

Wiemy już doskonale, że bez stałej, wysokiej jakości świadczonych usług, nie można nawiązać z klientami długotrwałej relacji, ani też budować pozytywnego wizerunku salonu kosmetycznego w branży. Wszystko powyższe to czynnik ludzki, jednak nawet najlepsi, mam tutaj na myśli oczywiście siebie, nie daliby rady bez wsparcia ze strony wysokiej jakości produktów, kosmetyków oraz materiałów używanych w kosmetyce twarzy, ciała i drobnych zabiegach.

Przez kilka ostatnich lat, odwiedziłam większość hurtowni kosmetycznych w tej części kraju, prowadziłam rozmowy z wieloma hurtownikami i prosiłam o opinie małych i dużych producentów różnego rodzaju kosmetyków. Opierając się na opiniach korzystających, renomie marki oraz dokładnie analizując skład każdego produktu, dokonałam wyboru własnego asortymentu. Dzięki tej ogromnej pracy jaką włożyłam w zbadanie rynku i odnalezienie najlepszych, najkorzystniejszych, najzdrowszych i najskuteczniejszych rozwiązań, śpię spokojnie. Wiem, że w każdym momencie jestem wyposażona w najwyższej jakości produkty, znanych i renomowanych marek kosmetycznych i medycznych. Często oferuję klientkom kosmetyki i produkty niedostępne nawet w najlepszych drogeriach, aptekach czy też sklepach specjalistycznych. Znam doskonale działanie każdej substancji, która stosuję. Wiem jakich efektów mogę oczekiwać po każdym produkcie, jak zadziała na różnego rodzaju skórę oraz jak zachowa się w przeróżnych warunkach. Przecież wszyscy nie jesteśmy tacy sami :-) Doskonale zdaję sobie sprawę z ewentualnych efektów ubocznych, z którymi musimy się czasem liczyć, oraz co zrobić aby im zaradzić.

Podsumowując, w salonie kosmetycznym Marielou, mam "Asa" na każdą sytuację. Tym "Asem" są oczywiście wysokiej klasy produkty i materiały, których nigdy nie zabraknie, których jakość jest przeze mnie stale monitorowana. Nie dopuszczam produktów ze zbliżającym się terminem przydatności, lub co gorsza z niepewnego źródła. Weryfikuję wcześniej miejsca, w których się zaopatruję i stale wymagam od moich dostawców tego co najlepsze.

Jednym słowem, stawiam na jakość!