Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Każda z nas marzy o długich i gęstych rzęsach ale za zwyczaj nigdy nie mamy tego czego chcemy.

Nic dziwnego, że zabiegi przedłużania rzęs są obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Aplikacja rzęs szybko pozwoli Ci to zmienić.

Przedłużone rzęsy wyglądają bardzo naturalnie oraz nadają oku charakteru. Jest to zabieg, który trwa ok 1,5 do 3 godzin wiec należy uzbroić się w cierpliwość podczas aplikacji. Oko klientki można wyprofilować rzęsami tak, żeby wyglądało na większe i bardziej otwarte. Kobiece spojrzenie robi się kocie i zalotne. Zalety posiadania rzęs można by wymieniać bez końca. Warto pamiętać o tym że przedłużanie oraz zagęszczanie rzęs to zabieg, który nie jest wieczny. Nasze naturalne rzęsy wypadają wraz z tymi przedłużonymi. Przed aplikacja rzęs stylistka zawsze wyczesuje martwe rzęsy, zapobiega w ten sposób nadmiernemu wypadaniu rzęs już po założeniu. Korektę rzęs klientka robi już wedle uznania. Zazwyczaj po trzech lub czterech tygodniach.

Istnieje wiele metod przedłużania i zagęszczania rzęs. Najbardziej popularnymi metodami jest przedłużanie 1:1 oraz 2:1 i 3:1. My pracujemy na rzęsach syntetyczno-jedwabnych ponieważ rzęsy np. z norek mogły by powodować uczulenie. Obecnie rzęsy syntetyczne są bardzo miękkie i lekkie. Nie obciążają naturalnych rzęs klientki. Trwałość aplikacji to 50% materiały i 50% Wasza domowa pielęgnacja Aby cieszyć się rzęsami przez długi czas nie należy malować ich tuszem, nadmiernie moczyć, dotykać, czy wyrywać. Co ważne należy również unikać tłustych substancji w okolicy oka. Mleczka do demakijażu itd idą w odstawkę - kupujemy płyn micelarny, a do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie i na basenie, rzęsy nie powinny być narażone na wilgotne, gorące powietrze. Pamiętajmy o tym, że rzęsy tak jak każdy włos na naszym ciele wypada, a cykl rzęsy to ok 90dni - więc nie martwcie się, jeżeli zobaczycie jakąś rzęsę doklejoną wraz ze swoją naturalną np. na poduszce - jest to prawidłowe zjawisko w miejsce tej co wypadła już rośnie nam nowa.

Ceny zabiegów

Pierwsze założenie:

Przedłużanie rzęs 1:1140 PLN

Przedłużanie rzęs 2D (2:1)150 PLN

Przedłużanie rzęs 3D (3:1)180 PLN

Przedłużanie rzęs 4D-5D (4:1-5:1)220 PLN

Przedłużanie rzęs HOLLYWOOD250 PLN

Korekta (do 4 tygodni od pierwszego założenia):

Rzęsy 1:1100 PLN

Rzęsy 2D120 PLN

Rzęsy 3D140 PLN

Rzęsy 4D-5D150 PLN

Rzęsy HOLLYWOOD180 PLN


Lifting rzęs120 PLN

Ściągnięcie rzęs40 PLN

Oferta Salonu Kosmetycznego Marielou