Sala manicure, gabinet pedicure, pokój zabiegowy

Gwarantuję Ci, że u mnie znajdziesz wszystko czego oczekujesz po dobrym gabinecie kosmetycznym.

Plany były ambitne, jak to zwykle bywa. Na szczęście wszystko udało się zrealizować zgodnie z założeniami. Zaraz po wejściu do salonu, oczom klientów ukazuje się duża sala gdzie króluje otwarta przestrzeń. Znajdziesz na niej recepcję, gdzie można się umówić na kolejne wizyty lub ustalić program zabiegów, kącik z kanapami, świeżą prasą, aromatyczną kawa i słodką przekąska, gdzie można spokojnie poczekać na swoją wizytę, oraz najważniejsze, czyli stoliki do manicure. moją flagową usługa jest zdobienie paznokci oraz pielęgnacja dłoni. Kilka stanowisk w rzędzie, gdzie zawsze znajdzie się dla Ciebie miejsce. Profesjonalna manicurzystka zawsze będzie czekała gotowa wykonać usługę jakiej sobie życzysz.

Kilka kroków dalej, oddzielona przestrzeń, za dyskretną ścianką dającą poczucie intymności oraz prywatności. To właśnie tam znajdują się dwa, wysokiej klasy fotele do pedicure. Jeśli tylko masz ochotę profesjonalnie zadbać o swoje stopy, nie znajdziesz lepszego miejsca. Zapraszam na pedicure oraz zabiegi pielęgnacyjne na stopy.

Zaraz obok naszym oczom ukażą się drzwi do miejsca najważniejszego, najbardziej cenionego i pożądanego. Główny gabinet zabiegowy z wygodnym łóżkiem, prysznicem i niepowtarzalną atmosferą głębokiego relaksu. To właśnie tam możesz oddać się największej przyjemności. Zapraszam na różnego rodzaju zabiegi na ciało oraz twarz. Zrobię wszystko żeby każda klientka wyszła ode mnie odmłodzona o przynajmniej kilka lat.

Galeria zdjęć salonu kosmetycznego Marielou

nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon nasz salon

Oferta Salonu Kosmetycznego Marielou