Tipsy

Jedną z usług, którą oferuje klientkom chcącym mieć piękne, zadbane dłonie, jest przedłużanie oraz stylizacja paznokci. To niedługi, aczkolwiek wymagający precyzji oraz doświadczenia zabieg kosmetyczny, którego efektem są nie tylko piękne paznokcie, ale także zadbane skórki oraz dłonie. Już od kilkudziesięciu lat, celem upiększenia, kobiety używają lakierów i odżywek do paznokci, wiele z nich także stosuje do dzisiaj tipsy. W Sosnowcu stworzyłam gabinet kosmetyczny, który jest odpowiedzią na potrzeby kobiet marzących o pięknych, długich paznokciach w dowolnym kolorze.

W Marielou w Sosnowcu mogę stworzyć tipsy żelowe lub akrylowe, które wizualnie wydłużają paznokieć, nie uszkadzając przy tym jego naturalnej płytki. Przede wszystkim tak odbudowany paznokieć jest wytrzymały oraz odporny na złamania. Można go spiłować w dowolny sposób: okrągły, kwadratowy, owalny, spiczasty czy migdałowy. Staram się cały czas poszerzać ofertę, dlatego decydując się na odwiedzenie mojego gabinetu, możesz mieć paznokcie zdobione metodą BabyBoomer, z efektem syrenki, ombre, kocim oczkiem, holo, glass, z kryształkami oraz wieloma innymi. Możesz oczywiście wybrać klasyczny french manicure, jednolity kolor, albo, z drugiej strony, geometryczne figury lub oryginalne wzory.

W gabinecie często dokonuję metamorfozy, która zachwyca nie tylko klientki, ale wszystkie osoby, które ją widzą. Nie musisz martwić się złamanymi i krótkimi paznokciami, które, mimo Twoich starań, nie chcą rosnąć. W wielu przypadkach, gdy zastosowane zostało przedłużanie żelem, naturalny paznokieć został wzmocniony i wygląda po prostu lepiej. Zgłoś się do mnie, a na pewno znajdę dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszam na starannie wykonany manicure hybrydowy, oryginalne wzory na paznokciach i najtrwalsze tipsy w Sosnowcu.

Zaznaczamy, że nie wykonujemy tradycyjnych przyklejanych tipsów, stosujemy o wiele lepszą alternatywę, budujemy nowy kształt paznokcia i kształtujemy pod specjalne życzenie klienta