Pedicure

Pedicure
Zadbane i wypielęgnowane stopy to wizytówka każdego z nas. W czasach kiedy wygląd zewnętrzny jest tak ważny nie możemy zapomnieć o naszych stopach. Miękką i gładką skórę stóp uzyskamy dzięki regularnej pielęgnacji. Musimy pamiętać o ścieraniu warstwy rogowej naskórka, która gromadzi się szczególnie w okresie letnim oraz głębokim nawilżaniu skóry na stopach. Bardzo ważne jest tez dbanie o paznokcie u stóp. Odpowiedni kształt i kolor wykonczą doskonale cały zabieg.

Classic Pedicure
Klasyczny pedicure wykonywany może być frezarką lub tarką. Zabieg zaczynamy od kąpieli stóp w zmiękczającej soli. Następnie opracowujemy sobie paznokcie i skórę stóp. Zabieg wykańczamy malowaniem paznokci wedle życzenia klienta oraz delikatnym wmasowaniu kremu nawilżającego. Cały zabieg trwa ok 1h i jest to chwila w której naprawdę możemy się odprężyć i zrelaksować. W przypadku kiedy nie mamy do czynienia z żadnym problemem podologicznym, zabieg wykonujemy raz w miesiącu. Kiedy jednak nasze stopy są problematyczne staramy się wykonywać taki zabieg 2 razy w miesiącu do momentu aż nie uzyskamy oczekiwanego efektu.

Pedicure SPA z Kwasami
Ten zabieg dedykowany jest dla osób z nadmierną suchością stóp. Całość przebiega bardzo podobnie jak w pedicure classic. Różnica następuje w momencie kiedy nakładamy na stopy plastry nasączone krasami. Kwasy powodują mocne złuszczenie oraz dogłębne nawilżenie skóry stóp. Efekty po takim zabiegu są wspaniałe i utrzymują się dłużej niż przy klasycznym pedicure. Stopy są gładkie i miękkie uwolnione od bolesnych i nieprzyjemnych pęknięć.

Pedicure hybrydowy
Przy tym rodzaju pedicure wszystko odbywa się dokładnie jak przy klasycznym. Jedyna różnica to malowanie paznokci lakierem hybrydowym. Lakier hybrydowy na stopach utrzymuję się bardzo długo i pięknie się błyszczy. Jest to idealny pedicure na wakacje i wszelakie wyjazdy ponieważ mamy 100% pewności, że nic w trakcie się nie popsuje, nie złamie czy nie odpryśnie. Na lato tylko pedicure hybrydowy!

Półpedicure
To usługa dedykowana jest dla osób, które nie potrzebują wykonywać pełnego pedicure tak często jak paznokci u stóp lub też mają mało czasu i zależy im tylko na pomalowaniu paznokci. Zabieg wykonuję się tylko w obrębie paznokci. Opracowujemy skórki i kształt płytki paznokciowej. Możemy sobie tutaj wybrać malowanie zwykłym lakierem lub malowanie lakierem hybrydowym.