Bon podarunkowy

Bon podarunkowy na dowolne usługi w Salonie Kosmetycznym Marielou, w Sosnowcu.

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek co można podarować w prezencie bliskiej osobie lub znajomemu? Często jest to dla nas duży problem, postanowiłam zatem podsunąć Wam praktyczne rozwiązanie.

Specjalnie dla Was przygotowałam bony podarunkowe. Bony mogę być dedykowane dla dowolnej osoby z imienia i nazwiska, oraz mogą być wypisane na dowolnie określoną wcześniej kwotę. Masz gwarancję, że obdarowana osoba będzie mogła swobodnie wybierać spośród oferowanych usług i zabiegów, nie tylko w granicy cenowej określonej danym bonem podarunkowym. Poznałam wiele osób, dla których taki prezent był idealnie trafionym wyborem. Niektórzy regularnie korzystają z usług manicurzystki, inni zaś dopiero zamierzają po raz pierwszy spróbować profesjonalnych zabiegów na twarz lub ciało. Być może zbliża się sezon letni i komuś rodzi się w głowie konieczność skorzystania z usług depilacji.

Możliwości jest bardzo wiele, a najistotniejsze jest to, że to osoba obdarowana podejmuje ostateczną decyzję, z którego zabiegu kosmetycznego skorzysta oraz w jakim czasie.

Polecam serdecznie.